2017-2018 M.M. ĮSTOJUSIŲJŲ Į VILNIAUS BALIO DVARIONO DEŠIMTMETĘ MUZIKOS MOKYKLĄ MOKINIŲ IR KANDIDATŲ SĄRAŠAI


CHORINIO DAINAVIMO METODINĖ GRUPĖ

 

DALYKAS – CHORINIS DAINAVIMAS

I KLASĖ

  1. Alicija Ašakaitė
  2. Agata Baliukevičiūtė
  3. Aušrinė Baronaitė
  4. Aušra Bernotaitė
  5. Miglė Bieliauskaitė
  6. Sofija Bilinskaitė
  7. Samanta Bubelytė
  8. Adelija Damaškaitė
  9. Aurinta Danieliūtė
  10. Elena Deveikytė
  11. Barbora Dvareckaitė
  12. Ana Flis
  13. Greta Gaidukovė
  14. Saulė Gudelytė
  15. Elena Jagminaitė
  16. Laura Jakaitytė
  17. Agota Jarmokaitė
  18. Nora Jokubaitė
  19. Rasa Juzefovičiūtė
  20. Elzė Kaynova
  21. Vaiva Kaminskaitė
  22. Elzė Sofija Katilauskaitė
  23. Gertrūda Kazlauskaitė
  24. Ugnė Kireilė
  25. Taisiya Konkova
  26. Milda Kubiliūtė
  27. Marija Liuda Laurinavičiūtė
  28. Kamilė Linkevičiūtė
  29. Sofija Lukaševičiūtė
  30. Saulė Lukošiūtė
  31. Odrė Mačytė
  32. Ieva Mačiūnaitė
  33. Meda Mickutė
  34. Rugilė Mikniūtė
  35. Akvilė Navackaitė
  36. Smiltė Navagrockytė
  37. Amelija Nikulina
  38. Jurgis Paulauskis
  39. Ieva Paulauskytė
  40. Evita Pečkaitytė
  41. Meda Petraitytė
  42. Rugilė Angelina Platūkytė
  43. Liepa Izabelė Pociūtė
  44. Auksė Pukėnaitė
  45. Žemyna Puskunigytė
  46. Rūta Radavičiūtė
  47. Simas Ragaišis
  48. Emilija Razauskaitė
  49. Paulina Romanovskytė
  50. Diana Ruikaitė
  51. Vainius Sabaitis
  52. Dominyka Skrolytė
  53. Agnė Slapšytė
  54. Adrija Sodeikaitė
  55. Nida Sohail
  56. Augustė Staniulionytė
  57. Ieva Šakalytė
  58. Augustė Šarmavičiūtė
  59. Luknė Šerepkaitė
  60. Eiva Šiaulytė
  61. Urtė Šimeliūnė
  62. Vytautas Šimkus
  63. Irūna Šulskytė
  64. Giedrė Tamaševičiūtė
  65. Inesa Trubicka
  66. Elena Julija Urbonavičiūtė
  67. Ona Varnaitė
  68. Aistė Vengrytė
  69. Vakarė Viržintaitė
  70. Alisa Vitukevič
  71. Ilzė Zaripovaitė
  72. Benas Zumaras
  73. Kamilė Zumaraitė
  74. Milda Žurauskaitė

 

II KLASĖ

  1. Patricija Chranovskytė
  2. Goda Kuliūnaitė
  3. Danielė Penikaitė
  4. Povilas Stirkė
  5. Dominykas Tarasevičius
  6. Ūla Vosyliūtė

 

 

 

III KLASĖ

  1. Mėta Kireilė
  2. Anastasija Saveljeva

 

IV KLASĖ CHORAS „VIVA VOCE“

  1. Greta Radavičiūtė

V KLASĖ CHORAS „VIVA VOCE“

  1. Aurelija Budžiūtė
  2. Elzbieta Ona Kiudulaitė

 

VII KLASĖ CHORAS „VIVA VOCE“

  1. Smiltė Baranauskaitė

 

 

LIAUDIES INSTRUMENTŲ METODINĖ GRUPĖ

 

DALYKAS – BIRBYNĖ, LUMZDELIS

I KLASĖ

  1. Bernardas Pliuskus
  2. Jurgis Trinkūnas
  3. Paulius Trinkūnas
  4. BenediktasVinikas

 

II KLASĖ

  1. Petras Siemaška

 

DALYKAS – KANKLĖS

I KLASĖ

  1. Roberta Bičkauskaitė
  2. Beatričė Byčkovaitė
  3. Ugnė Biretaitė
  4. Ieva Germanavičiūtė
  5. Luka Giriūnaitė
  6. Eglė Karolytė
  7. Lukrecija Kavaliauskaitė
  8. Liepa Kirklytė
  9. Gabija Paužaitė
  10. Ugnė Satkūnė
  11. Milda Valatkevičiūtė
  12. Anastasija Vislockytė
  13. Gintarė Zubrickaitė

 

II KLASĖ

  1. Liepa Gustaitė
  2. Eglė Rupeikytė

 

FORTEPIJONO METODINĖ GRUPĖ

 

DALYKAS – KLASIKINIS FORTEPIJONAS

I KLASĖ

Martynas Bernotas
Ugnė Burkovskytė
Martynas Butkus
Milda Dambravaitė
Ieva Dilnikaitė
Jonas Donėla
Upė Frankonė
Lorencas Gaidučis
Luknė Gailiūnaitė
Emilija Galkutė
Margarita Gustytė
Julija Kastytė
Elžbieta Kavaliauskaitė
Gintarė Kibickaitė
Taisija Kizina
Natanas Klianauskas
Nerija Kračkaitė
Justas Mačiulskis
Liepa Muralytė
Smiltė Atėnė Navikaitė
Rapolas Pacenka
Eima Pečiulytė
Elžbieta Petrauskaitė
Karolina Pilipuitė
Sofija Pivoriūnaitė
Tadas Pociūnas
Justyna Rudzianec
Anupras Rupulevičius
Jurgita Barbora Šmuilaitytė
Rapolas Šulčys
Mykolas Vaišys

 

II KLASĖ

 

  1. Ana Judine (KANDIDATĖ) (priimama atsiradus laisvoms vietoms nuo 2017-09-02)

 

V KLASĖ

 

  1. Ieva Rekašiūtė (KANDIDATĖ) priimama atsiradus laisvoms vietoms nuo 2017-09-02)

 

VII KLASĖ

  1. Ula Gudavičiūtė

 

VIII KLASĖ

  1. Laura Šiurytė
  2. Adomas Traubas

 

IX KLASĖ

  1. Mažena Šalkevič (KANDIDATĖ) priimama atsiradus laisvoms vietoms nuo 2017-09-02)

 

 

SMUIKO METODINĖ GRUPĖ

 

DALYKAS – SMUIKAS

I KLASĖ

  1. Smiltė Alasevičiūtė
  2. Emilija Baužytė
  3. Meda Blagnytė
  4. Darja Cybulskaja
  5. Ignė Černiauskaitė
  6. Atėnė Marija Drutaitė
  7. Elžbieta Danovska
  8. Lola Elizabeth Eksantus
  9. Rūta Garmašukytė
  10. Jona Gliožerytė
  11. Kamėja Jasinskaitė
  12. atricijaKrolytė P
  13. Tėja Katinaitė
  14. Magdė Mažintaitė
  15. Ana Marija Peteraitytė
  16. Maksimilian Solomon Ratovič
  17. Viktorija Smuikaitytė
  18. Elžbieta Saulytė
  19. Kunigunda Smetonaitė
  20. Meda Šidlauskaitė
  21. Neringa Tutkutė
  22. Dominyka Urbanavičiūtė
  23. Eva Voitovič
  24. Beatričė Žukaitė

 

KANDIDATAI Į SMUIKO DALYKĄ (priimami atsiradus laisvoms vietoms nuo 2017 m. rugsėjo 2 d.).

  1. Augustė Kirklytė į 1 kl.
  2. Matvey Volodyaev į 1 kl.
  3. Smiltė Jorūnė Rečiugaitė į 4 kl.
  4. Beatričė Gliaudelytė į 6 kl
  5. Miglė Pekarskaitė į 8 kl.
  6. Alina Pilecka į 9 kl.

 

 

DALYKAS – ARFA

I KLASĖ

  1. Liepa Celencevičiūtė
  2. Samanta Gerasičkina
  3. Inesa Urtė Kuncaitė

 

 

KLASIKINĖS GITAROS METODINĖ GRUPĖ

 

DALYKAS – KLASIKINĖ GITARA

I KLASĖ

  1. Elzė Biveinytė
  2. Gloria Charževskytė
  3. Kostas Mironovas
  4. Ieva Petrikonytė
  5. Mykolas Skrolis

 

II KLASĖ

  1. Benediktas Misevičius

 

KANDIDATAI Į GITAROS  DALYKĄ

(priimami atsiradus laisvoms vietoms nuo 2017 m. rugsėjo 2 d.).

 

  1. Vakarė Marija Baranauskaitė
  2. Sofija Vardidzė
  3. Vilius Tomaševičius (į 3 klasę)

 

 

AKORDEONO METODINĖ GRUPĖ

 

DALYKAS – AKORDEONAS

I KLASĖ

  1. Mikas Karaniauskas
  2. Vaiva Karčiauskaitė
  3. Justinas Lipnevičius
  4. Karolis Saurusevičius
  5. Simonas Šutinys
  6. Olgerd Tunkevič
  7. Milda Turčinskaitė

 

VIII KLASĖ

  1. Artiom Karpenkov

 

 

 

 

 

 

VIOLONČELĖS METODINĖ GRUPĖ

 

DALYKAS – VIOLONČELĖ

I KLASĖ

  1. Aistė Aukščiūnaitė
  2. Benediktas Baranauskas
  3. Mikas Griškevičius
  4. Arnas Gudavičius
  5. Dainius Gudelis
  6. Lėja Jankūnaitė
  7. Liepa Kasačiūnaitė
  8. Bernardas Kazlauskas
  9. Mykolas Labulis
  10. Rapolas Rušinskas
  11. Petra Pabarčiūtė
  12. Simonas Strolis
  13. Nona Sinicė
  14. Jokūbas Valickas
  15. Jonas Vedrickas
  16. Ventė Zigmantaitė
  17. Marija Žukauskaitė

 

DALYKAS – KONTRABOSAS

I KLASĖ

  1. Aidas Gudelis

 

 

PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ METODINĖ GRUPĖ

 

DALYKAS – OBOJUS

I KLASĖ

  1. Benediktas Bandžius
  2. Augustas Markovas
  3. Jurgis Samuila

 

DALYKAS – FLEITA

I KLASĖ

  1. Ieva Andriuškevičiūtė
  2. Luknė Juraškaitė
  3. Agota Patašiūtė

 

DALYKAS – KLARNETAS

I KLASĖ

  1. Jokūbas Belkevičius
  2. Laurynas Lukauskas
  3. Adomas Martišius
  4. Ignas Zakalskis

DALYKAS – VALTORNA

I KLASĖ

  1. Aidas Pernarauskas

 

DALYKAS – TRIMITAS

I KLASĖ

  1. Kipras Kanapeckas
  2. Rokas Mockaitis

 

DALYKAS – SAKSOFONAS

I KLASĖ

  1. Justinas Babkin
  2. Baltramiejus Jagminas
  3. Algirdas Kriaučiūnas
  4. Gediminas Matkus
  5. Artiom Šaranov

 

DALYKAS – TROMBONAS

I KLASĖ

  1. Julius Iškauskas
  2. Arnas Naruta

 

DALYKAS – TŪBA

  1. Juozapas Kolėnas

 

DALYKAS – MUŠAMIEJI

I KLASĖ

  1. Jonas Celencevičius
  2. Jonas Iškauskas
  3. Nerijus Špikauskas
  4. Paulius Šlikas
  5. Lech Zakševski

 

DŽIAZO IR POPULIARIOSIOS MUZIKOS METODINĖ GRUPĖ

 

DALYKAS – FORTEPIJONAS

I KLASĖ

  1. Justas Astrauskas
  2. Eglė Dambrauskaitė
  3. Jokūbas Gadišauskas
  4. Algirdas Gušauskas
  5. Sava Jaruševičius
  6. Madina Kurganova
  7. Smiltė Narūnaitė
  8. Serafima Polevikova
  9. Viltė Staškutė
  10. Herkus Salter
  11. Dagnius Urbonavičius
  12. Julija Vasilevskytė
  13. Karolis Vilkas
  14. Tadeusz Kajeton Voinilo

 

III KLASĖ

  1. Neida Laužadytė
  2. Nojus Beržas Pečiūra

 

IV KLASĖ

  1. Povilas Mockūnas

 

DALYKAS – GITARA

I KLASĖ

  1. Dominykas Barauskas
  2. Tadas Viesulas Gimžauskas
  3. Elenas Krivickaitė
  4. Kostas Krukauskas
  5. Adomas Motuzas
  6. Aleksandras Peteraitis
  7. Motiejus Rutkauskas

 

DALYKAS – SAKSOFONAS

I KLASĖ

  1. Faustas Jarašiūnas
  2. Laurynas Herkus Kazlauskas
  3. Konradas Šlepikas
  4. Jegor Zolotoverch

 

III KLASĖ

  1. Jonas Urbonas

 

DALYKAS – MUŠAMIEJI INSTRUMENTAI

I KLASĖ

  1. Kristupas Aleksiūnas
  2. Rusnė Gocentaitė
  3. Danielius Kupstys
  4. Herkus Puskunigis
  5. Ignotas Rozovas
  6. Radvilas Sakalauskas
  7. Saulė Zdanavičiūtė

 

DALYKAS – VOKALINIS DAINAVIMAS

I KLASĖ

  1. Dilius Kerulis
  2. Margarita Liulia
  3. Urtė Martinaitytė
  4. Rokas Mizeikis
  5. Laurynas Motiekaitis
  6. Alicija Neporadnaja
  7. Gundė-Ieva Pakštytė
  8. Elija Pranckevičiūtė
  9. Darija Staruk
  • Vilija Vidžiūnaitė
  • Austėja Zarembaitė

 

II KLASĖ

  1. Marija Gebrauskaitė

 

III KLASĖ

  1. Uršulė Dačinskaitė

 

IV KLASĖ

  1. Domilė Lygytė
  2. Birutė Petraitytė

 

V KLASĖ

  1. Gabrielė Andziulytė
  2. Karolina Michailovska

 

VI KLASĖ

  1. Sesilė Balkevičiūtė

 

VIII KLASĖ

  1. Antanas-Simonas Garuolis
  2. Kornelija Stankevič
  3. Vilija Vainaitė

 

 

PARENGIAMOJI GRUPĖ

 

  1. Anfisa Agarkova
  2. Ksenija Antimonova
  3. Viktorija Barakauskaitė
  4. Kristafer Baturo
  5. Dominykas Boguševičius
  6. Leonardas Busila
  7. Geistė Čepulytė
  8. Vėtra Lukrecija Dargužaitė
  9. Karolis Domža
  • Gabrielė Jasėnaitė
  • Markas Jovaišas
  • Gabrielė Gaidukovė
  • Eglė Gudelytė
  • Melissa Maria Karpė
  • Adomas Kasačiūnas
  • Kostas Krasauskas
  • Luka Krolytė
  • Rūta Kvizikevičiūtė
  • Amelija Kučer
  • Julija Lukaševičiūtė
  • Gytė Lisauskaitė
  • Dominykas Lukinskas
  • Goda Medžiuolytė
  • Medina Kemelova
  • Margarita Nalbaudian
  • Patrikas Simas Novickis
  • Ugnė Paužaitė
  • Ugnė Pukėnaitė
  • Tautvydas Racius
  • Gabija Rasimavičiūtė
  • Dovydas Rimas
  • Elzė Rimaitė
  • Jokūbas Rimas
  • Jelizaveta Tarachovskaja
  • Ezel Saylik
  • Vladimir Sedov
  • Ugnė Serackytė
  • Adelė Simėnaitė
  • Ūla Sinkevičiūtė
  • Saulė Starkutė
  • Ugnius Stulpinas
  • Lamira Šimkaitė
  • Rugilė Vipartaitė
  • Elena Vizbaraitė
  • Ignotas Uselis
  • Milita Uselytė
  • Benas Zumaras
  • Danielė Žvybaitė