Priimtų mokinių ir kandidatų į Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetę muzikos mokyklą sąrašas


AKORDEONAS

Į I KLASĘ:

  1. Bernotė Dorotėja
  2. Bakutis Benediktas
  3. Bagdonavičius Tadas
  4. Jotko Martinas
  5. Pliuras Ignas
  6. Sinkevičius Jokūbas
  7. Silenkovas Valentinas
  8. Survutas Justinas
  9. Steponavičiūtė Kamilė
  10. Zovaitė Raminta
  11. Žalalis Matas

Į 5 klasę

Cijūnelytė Laura

CHORINIS DAINAVIMAS IR DIRIGAVIMAS

į 1 KLASĘ:

  1. Abukauskaitė Adrija
  2. Aleksejko Alanta
  3. Ališauskaitė Ema
  4. Andziulytė Gabrielė
  5. Babickaja Dominyka
  6. Balsevičiūtė Barbora
  7. Barkauskaitė Antarė
  8. Bartaškaitė Teodora
  9. Bartuševičiūtė Ugnė
  10. Benetytė Elena Dalia
  11. Bičkauskaitė Adelė
  12. Bičkauskaitė Martyna
  13. Bilotaitė Rozalija
  14. Bratcher Viktorija
  15. Būgaitė Beatričė
  16. Česnauskytė Jovilė
  17. Čivilytė Austėja
  18. Dabašinskaitė Roberta
  19. Endriukaitytė Urtė
  20. Gečevskytė Skaistė
  21. Gurevičiūtė Sofija
  22. Ilgevičiūtė Elžbieta
  23. Jaraminaitė Simona
  24. Jekiūnaitė Greta
  25. Jurkevičiūtė Samanta
  26. Kavaliauskas Linas Juozas
  27. Kazlauskaitė Aurėja
  28. Kerulytė Vaiva
  29. Kleniauskaitė Paulina
  30. Korklineckytė Kamilė
  31. Koveraitė Meda
  32. Krevnevičiūtė Gabrielė
  33. Lasauskaitė Mėta
  34. Laurinaitytė Emilė
  35. Liandsbergytė Jonė
  36. Lipnickaitė Kornelija
  37. Lukoševičiūtė Kamėja
  38. Lukoševičiūtė Marija
  39. Maksimovič Aleksandra
  40. Mameniškytė Ainė
  41. Marcinkevičiūtė Elinga
  42. Mazgelytė Radvilė
  43. Meščerskis Modestas
  44. Mickutė Barbora
  45. Mickutė Barbora
  46. Morkvėnaitė Urtė
  47. Nagielaitė Rusnė
  48. Nasavaitė Aušrinė
  49. Navickaitė Jurgita
  50. Paukštytė Gerda
  51. Pečiūra Nojus Beržas
  52. Piparaitė Eva
  53. Plukytė Emilija
  54. Pučkytė Giedrė
  55. Radzevičiūtė Lidija
  56. Ramanauskaitė Emilija
  57. Ravluševič Evelina
  58. Rimgailaitė Vaiva
  59. Rinkūnaitė Neringa
  60. Ročkaitė Neringa
  61. Rusakevičiūtė Eglė
  62. Saviščevas Titas
  63. Semak Karolina
  64. Sokolovski Dominik
  65. Stefanovičiūtė Evita
  66. Stepuro Valerija
  67. Stragis Jonas
  68. subatovič valentinas
  69. Szejnicka Renata Anna
  70. Šafranovič Dominyka
  71. Šermukšnytė Aurelija
  72. Šimelionytė Gustė
  73. Šinkūnas Kristijonas
  74. Šoblinskaitė Ūla
  75. Treikauskaitė Urtė Justina
  76. Tunaitytė Dominyka
  77. Tupinytė Tėja
  78. Vagnoriūtė Lėja
  79. Vaicekauskaitė Lukrecija
  80. Venckevičiūtė Greta
  81. Viršilaitė Paula
  82. Visockaitė Gerda
  83. Vosylytė Kamilė
  84. Zujūtė Kamilė Marija
  85. Žudytė Lurda

Į 2 klasę:

  1. Benetytė Emilija
  2. Delbano Daša
  3. Kavaliauskaitė Sofija
  4. Labanauskaitė Urtė
  5. Malžinskaitė Goja
  6. Šaulytė Deimantė
  7. Treigytė Brigita

Į 3 klasę:

  1. Slatkevičiūtė Vaiva
  2. Šiaučiūnaitė Austėja
  3. Žukaitė Elžbieta

Į chorą „Viva Voce“:

  1. Antčakaitė Viltė
  2. Petkevičiūtė Justina
  3. Zalmonaitė Urtė

Chorinio dainavimo parengiamoji grupė:

  1. Burgytė Milda
  2. Filipovičiūtė Greta
  3. Jurginytė Vaiva
  4. Kareivaitė Kornelija
  5. Mačėnaitė Beatričė
  6. Neufed Silvija Julija
  7. Nogis Darius
  8. Oželytė Silvija
  9. Pečkaitė Agota
  10. Petrauskas Vincentas
  11. Savastijonok Martyna
  12. Vasiliauskaitė Ugnė
  13. Žygytė Airida

fortepijonas

į 1 klasę:

  1. Andriuškevič Dorota
  2. Anselm Uve
  3. Breivis Algirdas
  4. Balsevič Bernard
  5. Balsevič Patricija
  6. Bukel Alesia
  7. Domžaitė Aurėja
  8. Dumchovska Natalija
  9. Ginaitytė Patricija
  10. Greičius Tumas
  11. Ivaškevičiūtė Maja
  12. Juknevičiūtė Aistė
  13. Kalinauskaitė Barbora
  14. Keys Kiva Adele
  15. Kirijev Velemir
  16. Laurenčikas Antanas Joris
  17. Neparadnaja Sofija
  18. Norkūnas Povilas
  19. Puodžiūnaitė Vita
  20. Raciūtė Roberta
  21. Salomėja Siparytė
  22. Stankevičiūtė Vakarė
  23. Trofimova Ariadna
  24. Užkalnytė Milda
  25. Vaitiekus Jokūbas
  26. Vėgėlytė Emilija
  27. Vosyliūtė Jeva

į 5 klasę

Tėja Greičiūtė

KANDIDATAI

į 1 klasę:

  1. Gradauskaitė Sofija
  2. Grudė Ulijona
  3. Jankauskaitė Miglė
  4. Jankovič Adomas
  5. Juozapavičius Simas
  6. Kulvinskaitė Aistė
  7. Macijevskaja Jelizaveta
  8. Maksimovič Aleksandra
  9. Šimkus Simonas
  10. Vėgėlytė Emilija

į 2 klasę:

  1. Alška Mantas
  2. Jucius Elegijus
  3. Kaminskaitė Barbora
  4. Vinciūnaitė Lukrecija

KANDIDATAI

į 5 klasę:

  1. Neuraitė Emilija
  2. Vipartaitė Augustė

į 6 klasę:

Mocartaitė Sandrina

į 8 klasę:

  1. Baltrūnaitė Rugilė
  2. Gafurovas Ravilis
  3. Jankovič Adomas
  4. Palkevičiūtė Miglė
  5. Paukštė Julius
  6. Tabero Karolina

į 9 klasę

Iljušina Ilona Džovana

Klasikinė gitara

į 1 KLASĘ:

  1. Kvedaravičius Rokas
  2. Reimeris Mantas
  3. Račys Liudvikas
  4. Margelis Vytautas
  5. Gegužis Robertas
  6. Versockaitė Nora
  7. Radžiukynas Mykolas
  8. Medžiūtė Adelė
  9. girdauskaitė Kamilė
  10. Zakrevskis Martynas
  11. Vitkus Jokūbas
  12. Velička Lygaudas
  13. Ginaitytė Beatriče
  14. Pusvaškis Lukas

Kandidatai

  1. Berūkštis Ignas
  2. Jakutytė Julija
  3. Jančauskaitė Emilija
  4. Mikutis Kovas

Birbynė

Į I klasĘ:

  1. Lapinskas Kristupas
  2. Mišeikis Kristupas
  3. Michailovskis Edgaras
  4. Mockaitis Jonas
  5. Volčokas Ignas
  6. Rimgaudas Mykolas Prelgauskas

Į 2 klasę:

  1. Nedzinskas Tomas
  2. Tamošiūnas Marius

Į 9 klasĘ

Blaževičius Žygimantas

KanklĖS

Į I klasĘ:

  1. Bakutė Amelija
  2. Borodinaitė Mari
  3. Blistrabas Vaiva Elizabeth
  4. Gorskytė Miglė
  5. Juzokaitė Kamilė Eva
  6. Katkauskaitė Laura
  7. Lašinskaitė Dovilė
  8. Ragelytė Austė
  9. Tamošiūnatė Ieva
  10. Trampaitė Vaiva

Į 2 klasĘ:

  1. Kasperiūnaitė Miglė
  2. Trakimaitė Ugnė
  3. Žurauskaitė Monika

Į 3 klasĘ

Jodenytė Modesta

į 5 klasę

Michailova Patricija

SMUIKAS

į 1 klasę:

  1. Alvarado Lukas
  2. Birštonaitė Ugnė
  3. Butrimaitė Rusnė
  4. Čeledinaitė Beatričė
  5. Dainiūtė Danielė
  6. Gavenonis Adomas
  7. Jasionytė Emilija
  8. Juozapaitis Benediktas
  9. Jusevičiūtė Antuaneta Barbora
  10. Karvelytė Gretė
  11. Keršanskas Joris
  12. Kolpak Tomaš
  13. Koviazina Agnija
  14. Krikštoponytė Viktorija
  15. Marcinkevič Daniel Aleks
  16. Markovaitė Viktorija
  17. Meisner Joris
  18. Miškinytė Gabrielė
  19. Neufeld Silvija Julija
  20. Paulauskaitė Saulė
  21. Pelecka Eva
  22. Petrušina Marta
  23. Sadauskaitė Klara
  24. Ščerbak Agnija
  25. Špakauskas Justas
  26. Šuminaitė Ginvilė
  27. Uzėla Vytautas Jurgis
  28. Vasiliauskaitė Goda
  29. Vilkaitė Evelina

Į 2 klasĘ

Semenovič Tomaš

Į 6 klasĘ

Jogėlaitė Austėja

Į 9 klasĘ

Kovalenkaitė Gintarė

KANDIDATAI

Į SMUIKO SPECIALYBĘ:

  1. Buziūtė Domantė
  2. Bražiūnaitė Gabija
  3. Grudinskaitė Miglė
  4. leščinskaitė otilija
  5. Makovska Kamila
  6. Jankauskaitė Doivilė
  7. Puskunigytė Beatričė
  8. Grigorjeva Anastasija 2 kL.

ARFa:

  1. Ugnė Rutkūnaitė 1 klasė
  2. Abigailė Jančytė 3 klasė

Fleita:

  1. Griciūtė Lukrecija
  2. Petrauskas Kristijonas
  3. Vildžiūnaitė Kotryna Marija
  4. Avižaitė Gustė
  5. Vaičaitytė Justina
  6. Mackevičiūtė Veronika
  7. Ulvydaitė Emilija

(kandidatė)

  1. Žilinska Monika į 8 kl.

Išilginė fleita :

  1. Baranauskas Kostas
  2. Bukel Nikita
  3. Kuan Keys Mykolas
  4. Lukoševičius Adomas

(kandidatas)

  1. Švedas Vaidas

Klarnetas :

  1. Bertašius Mantas
  2. Dundulis Danielius

(kandidatas)

  1. Gelžinis Pijus

(kandidatas)

  1. Kolpak Lukas
  2. Lapienis ArnoLdas
  3. Ragelis Adomas
  4. Šidla Mindaugas
  5. Vėgėlė Vilius

Obojus :

  1. Varanka Lukas Rokas
  2. Markovas Karolis

Fagotas

Vosylius Mykolas

Saksofonas :

  1. Butkevič Deividas

(kandidatas)

  1. Grybauskas Pranas
  2. Katinas Povilas
  3. Kohuhar Ivan
  4. Navikas Tomas
  5. Prieskenytė Rugilė (kandidatė)
  6. Raskova Lorija

(kandidatė)

Trimitas :

  1. Pilipavičius Ugnius
  2. Senkus Benediktas
  3. Aleksandr Kovzan (8 kl.)

Valtorna :

  1. Belefcevas Domas
  2. Vasiliauskytė Kamilė

Trombonas

Maračka Ignas

Eufonija

Balaišis Matas

Mušamieji instr.:

  1. Degėsis Danielius
  2. Gyll Arnold
  3. Kazilionis Emilis
  4. Lukošiūtė Naoma
  5. Ringaudas Mykolas
  6. Tananaitė Kamilė

Violončelė 1 kl.:

  1. Ališauskaitė Beatričė
  2. Banketas Benas
  3. Banevičiūtė Eiridė
  4. Baublytė Urtė Beatričė
  5. Bernatavičius Mykolas
  6. Cibaitė Elžbeta
  7. Kasperavičius Pijus Goris
  8. Mikulis Gediminas
  9. Meščerskytė Adrijana
  10. Meščerskis Modestas
  11. Raudys Benas
  12. Rainytė Nida Gabrielė
  13. Sliesoraitytė Ema

Kandidatai:

1.Roždestvenska Katrina

  1. Cikanavičius Gustas
  2. Laurinavičiūtė Ugnė

Kontrabosas 1 kl.

Tautvydas Stankevičius

Džiazo ir populiarioji muzikA

Į 1 klasę:

  1. Alekna Petras – mušamieji
  2. Aliukas Deividas – trimitas
  3. Antulytė Greta – fortepijonas
  4. Anužis Viktoras – gitara
  5. Ašmegaitė Gabrielė – džiazo vokalo ansamblis
  6. Ašoklytė Kotryna – dainavimas
  7. BaliukEVIČIŪTĖ Dominyka – fortepijonas
  8. Bitė Gabrielius– mušamieji
  9. Blažytė Elzė Nikolė – džiazo vokalinis ansamblis
  10. Breivis Augustas – el.gitara
  11. Buišaitė Ieva – džiazo vokalo ansamblis
  12. Buišaitė Lina – džiazo vokalo ansamblis
  13. Buišaitė Rūta – džiazo vokalo ansamblis
  14. Buoželytė Vėjūnė – džiazo vokalo ansamblis
  15. Čečėtaitė Justė – vokalas
  16. Chetcuti Paul – fortepijonas
  17. Chvainickaitė Stela – fortepijonas
  18. Čistov Piotr – vokalas
  19. Čiulada Ignas Timonas – džiazo vokalinis ansamblis
  20. Čiuprinskas Simonas – saksofonas
  21. Daščioras Paulius – fortepijonas
  22. Daubaris Paulius – fortepijonas
  23. Dirsytė Rusnė – fortepijonas
  24. Dortman Darja – vokalas
  25. Dulovas Andrius – gitara
  26. Gegužis Vilius -saksofonas
  27. Gegužytė Liepa – fortepijonas
  28. Gegužytė Liepa – fortepijonas – fortepijonas
  29. Geniušytė Laura – fortepijonas
  30. Ginelevičiūtė Ūla – džiazo vokalo ansamblis
  31. Gliaudelis Jonas – Aistis – mušamieji
  32. Gražytė Agnė -džiazo vokalinis ansamblis
  33. Gražytė Ieva -vokalas
  34. Griciūnas Rytis -gitara
  35. Grižas Dovydas – mušamieji
  36. Grumovskis Vilius – fortepijonas
  37. Grybauskas Pranas – saksofonas
  38. Gudynaitė Gabrielė – vokalas
  39. Gurinovičius Ervinas – fortepijonas
  40. Juškevičius Gruodis -mušamieji
  41. Kazakevič Nikita – fortepijonas
  42. Kęstutytė Jogailė – džiazo vokalo ansamblis
  43. Kinderytė Germantė – džiazo vokalo ansamblis
  44. Klapatauskas Rokas – saksofonas
  45. Klibavičiūtė Aistė – vokalas
  46. Klimavičius Aistis – gitara
  47. Komžaitė Saulė – vokalas
  48. Koncevičius Simonas – fortepijonas
  49. Kuzminskis Teodoras – gitara
  50. Laucius Ignas – mušamieji
  51. Leščinskas Saulius – fortepijonas
  52. Lipčicas Emilijus – fortepijonas
  53. Maigys Ignas – saksofonas
  54. Markas Libermanas – fortepijonas
  55. Mečkovskytė Faustė – vokalas
  56. Medelinskaitė Marta – džiazo vokalo ansamblis
  57. Meiner Gabrielė – fortepijonas
  58. Miliajevaitė Emilija – fortepijonas
  59. Mykolaitytė Mija – fortepijonas
  60. Motiejūnas Ugnius
  61. Navickaitė Marija Ema – džiazo vokalo ansamblis
  62. Nemunytė Ieva – džiazo vokalinis ansamblis
  63. Norkaitė Vanesa – vokalas
  64. Norkutė Ieva – džiazo vokalo ansamblis
  65. Pečkaitytė Justė – džiazo vokalo ansamblis
  66. Petrikaitė Jorė – fortepijonas
  67. Petrova Taisia – fortepijonas
  68. Plukaitė Dominyka – džiazo vokalinis ansamblis
  69. Pumputis Rimantas – fortepijonas
  70. Radavičiūtė Eglė – vokalas
  71. Remeika Rokas – saksofonas
  72. Romaševska Katažyna – gitara
  73. Rozovas Severas -trimitas
  74. Šalkauskas Tomas – džiazo vokalinis ansamblis
  75. Šimėnas Dominykas – mušamieji
  76. Smaliukaitė Sofija -vokalas
  77. Sozinova Alisa – fortepijonas
  78. Stanevičius Jurgis –bosinė gitara
  79. Struk Denis – fortepijonas
  80. Trečiakauskas- Arnas saksofonas
  81. Uscila Girius – fortepijonas
  82. Usonytė Marija – džiazo vokalo ansamblis
  83. Vaičiulis Saulius – mušamieji
  84. Vaičiūnas Tadas – vokalas
  85. Vaišnytė Uršulė – fortepijonas
  86. Vaitiekūnaitė Anika -vokalas
  87. Valečka Tomas– el .gitara
  88. Valentaitė Paula – fortepijonas
  89. Vilytė Izabelė Emilija -fortepijonas
  90. Vinozerovas Matas – fortepijonas
  91. Žiedaitė Elzė – vokalas
  92. Žižytė Barbora – vokalas
  93. Žukauskaitė Akvilė – džiazo vokalinis ansamblis

Į 3 klasę:

  1. Lina Buišaitė
  2. Ieva Buišaitė
  3. Jogailė Kęstutytė

Į 5 klasę:

  1. Rūta Buišaitė
  2. Ūla Ginelevičiūtė
  3. Germantė Kinderytė
  4. Ieva Norkutė
  5. Justė Pečkaitytė

KANDIDATAI:

  1. Aleksandravičiūtė Kamilė
  2. Jagelo Januš
  3. Juknevičiūtė Aistė
  4. Kaušikaitė Gintarė
  5. Latvytė Goda
  6. Maslovska Alicija
  7. Navickaitė Jurgita
  8. Nazimova Jekaterina
  9. Paulavičiūtė Barbora
  10. Petunova Jekaterina
  11. Šerkšnaitė Goda
  12. Vaškevičiūtė Marija
  13. Velička Lygaudas

PARENGIAMOJI GRUPĖ:

  1. BRAIDOKAS ŽYGINTAS
  2. CHKHUTASHVILI NIKITA
  3. DOLŽNIKOV GLEB
  4. GUŠAUSKAS VYTAUTAS
  5. KARČIAUSKAS VYTAUTAS
  6. LAURENČIKAS NAGLIS
  7. MATULIAUSKAS LAURYNAS
  8. MOCKAITIS JONAS
  9. MOTIEJŪNAS VĖJAS
  10. RASON MARTA
  11. ŠAPOVALOVA EMILIJA
  12. ŠATINSKAS AUGUSTINAS
  13. VAVILOVAS PAULIUS
  14. ZVENKO LUIZA
  15. ŽUKAS ŽILVINAS

ĮSAKYMAS DĖL PRIIMTŲ IR KANDIDATŲ MOKINIŲ SĄRAŠO TVIRTINIMO