SVARBI INFORMACIJA MOKYKLOS BENDRUOMENEI !


Gerb. MOKYTOJAI, DARBUOTOJAI, MOKINIAI, TĖVELIAI, SVEČIAI !

 

 

Siekiant apsaugoti Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos bendruomenę ir užkirsti kelią galimam COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimui Lietuvoje raginame mokytojus, mokinius ir mokinių tėvelius būti pilietiškais ir socialiai atsakingais, laikytis visų nurodymų, kuriuos skelbia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos ( https://nvsc.lrv.lt/) , mokykla.

 

Raginame tėvelius su mokytojais bendrauti nuotoliniu būdu. Tėveliams į mokyklos patalpas galima patekti tik gavus administracijos leidimą.

Visiems asmenims patekusiems į mokyklos patalpas būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

 

Prieš patekdami į mokyklos patalpas naudokitės prie įėjimų esančiomis rankų dezinfekavimo priemonėmis.

Patenkant į mokyklos patalpas jūs galite pasimatuoti kūno temperatūrą – termometrą gausite iš budinčio darbuotojo.

Mokyklos patalpose dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

Bendraudami laikykitės saugaus, ne mažesnio kaip 2 metro atstumo vienas nuo kito.

Laikykitės bendrųjų higienos reikalavimų, nelieskite rankomis akių, nosies ir burnos, kosėdami ar čiaudėdami uždenkite burną ir nosį servetėle arba alkūnės vidine puse.

Mokytojai privalo pasirūpinti, kad prieš pamoką ir po jos būtų gerai išvėdinta klasė arba salė. Dažnai liečiamus paviršius (durų rankenos, durų rėmai, stalų paviršiai, kėdžių atramos, elektros jungikliai ir kt.) valyti paviršiams  valyti skirtu valikliu ne rečiau kaip 2 kartus per dieną.

Jeigu pasireiškia karščiavimas (37,3° C ir daugiau) ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymiai (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) – likite namuose. Prašome apie šiuos simptomus, nustatytą COVID-19 ligą ar privalomą saviizoliaciją nedelsiant informuoti direktoriaus pavaduotojas ir mokyklos kanceliariją tel. (8 5) 261 07 65, el.paštu dvariono@gmail.com

Tėveliai įpareigojami kasdien, išleidžiant vaiką į mokyklą, įvertinti jo sveikatos būklę (pamatuoti temperatūrą).

Jeigu mokiniams pasireiškia karščiavimas (37,3° C ir daugiau) ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymiai (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) – jie privalo likti namuose. Prašome apie šiuos simptomus, nustatytą COVID-19 ligą ar privalomą saviizoliaciją nedelsiant informuoti specialybės mokytoją ir mokyklos kanceliariją tel. (8 5) 261 07 65, el.paštu dvariono@gmail.com.

Jei karščiavimas (37,3° C ir daugiau) ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymiai (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) pasireiškia mokyklos patalpose, nedelsiant apleiskite patalpas ir kreipkitės konsultacijai Karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekite su savo šeimos gydytoju.

Jei jums privaloma izoliacija, izoliacijos laikotarpiu jums draudžiama atvykti į mokyklos patalpas.

 

Mokyklos administracija