Svarbi informacija mokyklos bendruomenei!


 

 

Vadovaujantis VESOC sprendimais, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos rekomendacijomis „Dėl pagrindinio ir vidurinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“ bei atsižvelgiant į Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas, supažindiname su ugdymo organizavimo sąlygomis Vilniaus Balio Dvariono dešimtmėje muzikos mokykloje:

 • Atsižvelgiant į esamas šiai dienai rizikas, Mokslo metų atidarymo šventė nebus organizuojama. Dėl pamokų tvarkaraščių su moksleiviais ir jų tėveliais susisieks specialybių mokytojai.
 • Bus maksimaliai ribojamas mokinius atlydinčių, pasitinkančių tėvų (globėjų, rūpintojų) patekimas į mokyklos pastato vidų, išskyrus pirmokus lydinčius asmenis, pradiniame ugdymo etape. Raginame su mokytojais bendrauti nuotoliniu būdu. Tėveliams į mokyklos patalpas galima patekti tik gavus administracijos leidimą. Visiems asmenims patekusiems į mokyklos patalpas būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
 • Moksleiviams veido kaukes mokyklos patalpose dėvėti rekomenduojame.
 • Mokytojams, grįžusiems po atostogų ir tėveliams, norintiems patekti į mokyklos patalpas reikia užpildyti deklaraciją, esančią pas mokyklos budintį darbuotoją.
 • Jau nuo š. m. rugsėjo mėn., siekiant sumažinti tarpusavio komunikavimą tarp srautų/klasių/grupių, teorinių dalykų pamokos IV-X klasių mokiniams bus organizuojamos nuotoliniu ir mišriuoju būdu. I-III klasių mokiniams solfedžio pamokos vyks klasėse.
 • Individualios pamokos vyks klasėse.

 

 • Siekiant apsaugoti Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos bendruomenę ir užkirsti kelią galimam COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimui Lietuvoje raginame mokytojus, mokinius ir mokinių tėvelius būti pilietiškais ir socialiai atsakingais, laikytis visų nurodymų, kuriuos skelbia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos ( https://nvsc.lrv.lt/) , ir sekti informaciją apie virusą bei jo prevenciją mokyklos skelbimų lentose.
 • Prieš patekdami į mokyklos patalpas naudokitės prie įėjimų esančiomis rankų dezinfekavimo priemonėmis.
 • Patenkant į mokyklos patalpas jūs galite pasimatuoti kūno temperatūrą – termometrą gausite iš budinčio darbuotojo.
 • Mokyklos patalpose dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), ypač jei bendrose uždarose erdvėse (pvz., koridoriuose, ir pan.), darbo kabinetuose, auditorijose tarp asmenų neišlaikomas 2 metrų atstumas.
 • Bendraudami laikykitės saugaus, ne mažesnio kaip 1 metro atstumo vienas nuo kito.
 • Laikykitės bendrųjų higienos reikalavimų, nelieskite rankomis akių, nosies ir burnos, kosėdami ar čiaudėdami uždenkite burną ir nosį servetėle arba alkūnės vidine puse.
 • Mokytojai privalo pasirūpinti, kad prieš pamoką ir po jos būtų gerai išvėdinta klasė arba salė. Dažnai liečiamus paviršius (durų rankenos, durų rėmai, stalų paviršiai, kėdžių atramos, elektros jungikliai ir kt.) valyti paviršiams valyti skirtu valikliu ne rečiau kaip 2 kartus per dieną.
 • Jeigu mokytojams pasireiškia karščiavimas (37,3° C ir daugiau) ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymiai (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) – likite namuose. Prašome apie šiuos simptomus, nustatytą COVID-19 ligą ar privalomą saviizoliaciją nedelsiant informuoti direktoriaus pavaduotojas ir mokyklos kanceliariją tel. (8 5) 261 07 65
 • Tėveliai įpareigojami kasdien, išleidžiant vaiką į mokyklą, įvertinti jo sveikatos būklę (pamatuoti temperatūrą).
 • Jeigu mokiniams pasireiškia karščiavimas (37,3° C ir daugiau) ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymiai (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) – jie privalo likti namuose. Prašome apie šiuos simptomus, nustatytą COVID-19 ligą ar privalomą saviizoliaciją nedelsiant informuoti specialybės mokytoją ir mokyklos kanceliariją tel. (8 5) 261 07 65
 • Jei karščiavimas (37,3° C ir daugiau) ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymiai (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) pasireiškia mokyklos patalpose, nedelsiant apleiskite patalpas ir kreipkitės konsultacijai Karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekite su savo šeimos gydytoju.
 • Jei jums privaloma izoliacija, izoliacijos laikotarpiu jums draudžiama atvykti į mokyklos patalpas.
 • Taip pat primename, kad asmenims, atvykstantiems į Lietuvos Respubliką iš koronaviruso paveiktų šalių, yra privaloma 14 dienų izoliacija. Visi asmenys, grįžę arba atvykę iš šalių, įtrauktų į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašą, per 24 valandas nuo grįžimo ar atvykimo į Lietuvos Respubliką, privalo užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC).  Išimtys dėl registracijos nėra taikomos. Šalių sąrašai, iš kurių grįžus izoliacija yra privaloma ir šalių, iš kurių atvykus į Lietuvą izoliacija nereikalinga, nuolat atnaujinami: aktualią informaciją grįžtantiems ir atvykstantiems į Lietuvą rasite čia (https://sam.lrv.lt/lt/news/prevenciniai-veiksmai-del-naujojo-koronaviruso-informacija-nuolat-papildoma/koronavirusas/aktuali-informacija-griztantiems-ir-atvykstantiems-i-lietuva).
 • Venkite nebūtinų kelionių, būkite budrūs ir atsakingi, saugokite savo ir aplinkinių sveikatą.
 • Pridedame nuorodą į VMSA  tinklalapį (https://vilnius.lt/lt/),  jame rasite pranešimą „Besiruošiant naujiems mokslo metams“ (atsakymai į DUK – dažniausiai užduodamus klausimus)