Sveikiname „Ventus musicale 2022“ nugalėtojus


Sveikiname Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkurso-festivalio „Ventus musicale 2022“ nugalėtojus.

I VIETA

Vaiva Mironovaitė (fleita)
Koncertmeisterė Sonata Zubovienė
Mokytoja Vilija Filmanavičienė

Steponas Uzelka (eufonija)
Koncertmeisteris Linas Dužinskas
Mokytojas Giedrius Steponaitis

Gintarė Sakalauskaitė (fleita)
Koncertmeisterė Lina Vaitkuvienė
Mokytojas Marius Pupkovas

Rustė Juraškaitė (saksofonas)
Koncertmeisterė Sonata Alšauskaitė Mikulė
Mokytojas Arūnas Valiulis

Pijus Žakas, Motiejus Žakas (trombonai)
Akomponuoja Saulė Brazaitė
Mokytojai Algirdas Šuminas, Skaistė Šuminienė

Šarlotė Kundrotaitė (fleita)
Koncertmeisterė Sonata Zubovienė
Mokytoja Vilija Filmanavičienė

Liepa Zakaraitė (fleita)
Koncertmeisterė Lina Vaitkuvienė
Mokytojas Marius Pupkovas

Gediminas Matkus (saksofonas)
Koncertmeisterė Sonata Alšauskaitė Mikulė
Mokytojas Arūnas Valiulis

Vaiva Mironovaitė (fleita)
Koncertmeisterė Sonata Zubovienė
Mokytoja Vilija Filmanavičienė

Elena Jarockytė
(fleita)
Koncertmeisterė Lina Vaitkuvienė
Mokytojas Marius Pupkovas

Kristupas Černeckis (saksofonas)

Koncertmeisterė Sonata Zubovienė

Mokytojas Albinas Guželis

Eglė Jaraitė (fleita)
Koncertmeisterė Lina Vaitkuvienė
Mokytojas Marius Pupkovas

 

II VIETA

Morta Kalpokaitė (trimitas)
Koncertmeisteris Vincenzo De Martino
Mokytojas Arvydas Barzinskas

Emilija Svetikaitė (fleita)
Koncertmeisteris Joris Sodeika
Mokytoja Vilmantė Kaziulytė-Stanislovaitė

Ieva Germanavičiūtė (fleita)
Koncertmeisteris Joris Sodeika
Mokytoja Vilmantė Kaziulytė-Stanislovaitė

Adelė Šerpytytė (fleita)
Koncertmeisterė Sonata Zubovienė
Mokytoja Vilija Filmanavičienė

Adomas Martišius (klarnetas)
Koncertmeisteris Gytis Cinauskas
Mokytojas Egidijus Taleikis

Adomas Jurgelėnas (saksofonas)
Koncertmeisterė Sonata Alšauskaitė Mikulė
Mokytojas Arūnas Valiulis

Talis Gintalas (saksofonas)
Koncertmeisterė Sonata Zubovienė

Mokytojas Albinas Guželis

 

Juras Gabijus Lukinas (obojus)
Koncertmeisterė Raimonda Savickienė
Mokytojas Vilius Pocius


Ūla Drazdauskaitė
(fleita)
Koncertmeisterė Virginija Survilaitė
Mokytoja Elena Musteikienė

 

III VIETA

Motiejus Remeika (trimitas)
Koncertmeisteris Vincenzo De Martino
Mokytojas Arvydas Barzinskas

Girius Sungaila (obojus)
Koncertmeisterė Raimonda Savickienė
Mokytojas Vilius Pocius

Ugnius Tamošaitis (trimitas)
Koncertmeisterė Virginija Survilaitė
Mokytojas Zenonas Juozapavičius

Viltė Grincevičiūtė (fleita)
Koncertmeisterė Sonata Zubovienė
Mokytoja Vilija Filmanavičienė

Liepa Šermukšnytė (fleita)

Koncertmeisterė Virginija Survilaitė
Mokytoja Elena Musteikienė

 

DIPLOMANTAI

Viktorija Ragelytė (fleita)
Koncertmeisterė Virginija Survilaitė
Mokytoja Elena Musteikienė

 

Benediktas Bandžius (obojus)
Koncertmeisterė Raimonda Savickienė
Mokytojas Vilius Pocius

Ašer Libman (saksofonas)
Koncertmeisterė Sonata Zubovienė
Mokytojas Albinas Guželis

 

Ieva  Andriuškevičiūtė (fleita)
Koncertmeisterė Sonata Zubovienė
Mokytoja Vilija Filmanavičienė