Tarptautinė virtuali teorinių dalykų konferencija


2021 m. kovo 12 dieną (penktadienį), 10 val. nuotoliniu būdu Zoom platformoje įvyks

TARPTAUTINĖ VIRTUALI TEORINIŲ DALYKŲ KONFERENCIJA

„Muzikos teorinių dalykų mokymo aktualijos, patirtis bei mokymosi motyvacija“

Kiekvienam mokytojui visada įdomu susipažinti su kolegų darbu, mokymo metodais ir patirtimi ne tik savoje mokykloje, Lietuvoje, bet ir užsienyje. Pastaruoju metu labiau domėjomės Vakarų Europos muzikinio ugdymo metodikomis ir primiršome Rytų, kaimyninių šalių muzikinės pedagogikos erdvę. Problema intriguoja juo labiau, nes didžioji dalis tiek mūsų, tiek rytinių kaimynų buvome ugdomi panašia pedagogine sistema. O kuria kryptimi nuvinguriavo mūsų „keliai, keleliai“, visada įdomu sužinoti.

Šioje konferencijoje bendrausime su Baltarusijos valstybinės muzikos akademijos, Respublikinės gimnazijos ir koledžo prie Baltarusijos valstybinės muzikos akademijos pedagogėmis ir magistrantūros studentėmis. Lektorių pranešimai atskleis kaip mokiniai jaučiasi pamokų metu, kas jiems patinka, įdomu, lengvai įsisavinama, kas motyvuoja vaikus, susipažinsime su priemonėmis, metodais, kuriuos pedagogai naudoja muzikinių teorinių dalykų pamokose. Taip pat turėsime galimybę palyginti jų patirtį su sava.

Konferencijos dalyviams, klausytojams ir svečiams bus išduodami Trakų švietimo centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Nuoroda į konferencijos dalyvių registraciją:

https://bit.ly/2NwevOW

Dalyvio mokestis – 10 €.

Plačiau apie konferenciją skaitykite renginio NUOSTATUOSE.